Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz bigmasterg #176342 üzenetére

    addig, amíg nem ültél rajta, nem tudhatod, hogy milyen. egyik ismerősömnek van, néha krúzol vele a városban, úgy képzelem, hogy ez a laza feelingről szól. megnéznek az emberek, mittudomén.
    valaki mondta itt a trekkinget, hogy városban azzal jár. szerintem a trekking az, ami igazán nem jó sehova. városban a teleszkóp csak nehezék, terepen meg az a teleszkóp, amit trekkingekre raknak, nem ér semmit. csak ráteszik, mert az emberek többsége úgy gondolkodik, hogy néha, amikor lazábba terepre megy, akkor majd jól jön. vagy nem fog terepre menni, vagy ha megy is, semmit nem fog számítani az a teleszkóp. arra a célra, amire a trekkinget veszik, egy gravel sokkal jobb. ha valaki ódzkodik a koskormánytól, akkor vehet egyenes kormányost is. de még a fitness is jobb választás, mint a trekking.

    régen azt hittem, hogy én sem szeretem a choppereket, de egyszer volt nálam egy pár napig, és tökre élveztem. gyorsaságival csak vizsgán mentem, de most már nem biztos, hogy arra szavaznék (lehet öregszem).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák