Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Woodslave #51460 üzenetére

    Én is csak magammal versenyzek, másokkal nem akarok mert simán lenyomnak és ezzel nyugtatom magam. :DDD

    De basszus, teljesen jól nézel ki, nem értem ezt az elégedetlenkedést.

    (#51461) brownus
    :DDD

    (#51462) Shadowbull
    Persze, hogy nem. Aki meg úgy reagál a futásra, meg a nem "tiszta" étkezésre, hogy izmot veszít, az gyanítom amúgy is nehezen nő és egy bizonyos szinten akkor se fog túljutni, ha belegebed. Akkor meg marad a kox.

    (#51463) God Vazzeg
    Félreértés ne essék, nekem is van célom. Sokoldalúan edzek, mert mindenben fejlődni akarok (a munkám során talán egyszer hasznom származik majd belőle, pláne ha vonulósnak osztanak be). Szépen lassan erősebb szeretnék lenni, jobb állóképességet szeretnék, kinézet meg úgyis jön vele. Nem célom az 50-es kar, se a hulk kinézet, csak egy sportos fizikumot szeretnék (nem csak a sportos fizikum illúzióját).

    (#51466) xcds
    Ezt mondom én is. Aki nehezen nő, az akkor is nehezen nő ha vuduzik a kajával meg bármivel. Ha igazán nagy akar lenni, akkor meg úgyis koxhoz nyúl. Én meg azért vagyok 120 kiló, mert magas vagyok és nehéz a csontozatom, egyáltalán nincs rajtam kiemelkedő izomtömeg. Arányaiban olyan vagyok, mint bármely más hobbigyúrós, csak 195 centis kivitelben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák