Új hozzászólás Aktív témák

  • Predator2

    addikt

    Sziasztok!

    Ismét egy kéréssel/kérdéssel fordulok hozzátok.

    "A táplálékkiegészítők igen hasznosak az evési nehézségekkel küzdő lassan hízók számára!"
    "Ha hagyományos szilárd ételekből nem tudsz elegendő mennyiségű tápanyagot bevinni a hízás megindításához és fenntartásához (vagy nem praktikus, nincs kedved, stb.), akkor válassz egy úgynevezett tömegnövelő turmix port, mellyel megfejeled a rendes kaja beviteledet."

    Az étvágyammal nincs probléma. Viszont rendszertelenül étkezem (munkámból adódóan is) 25 éves vagyok és vasággyal együtt 63kg.
    Katasztrofális géneket örököltem. Tudom, hogy: "Ne gondold azonban azt, hogy ezek a turmixok csodaszerek"

    Érdekelne, hogy szerintetek milyen tömegnövelőt kéne szednem? Ami nem csillagászai árú de mégis hasznos. Megpróbálkoznék vele 1-2 hónapig megnézném használ e. Árat nem írok megvárom szerintetek mi az ami jó, aztán megírom mit szól hozzá a pénztárcám.

    Lehetőleg ne komolytalankodjátok el ;]

    THX

    >> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

Új hozzászólás Aktív témák