Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    válasz _NCT #36324 üzenetére

    én ugy olvasgattama power3d.t hogy csak edzés előtt és 1.5 honap után másfél honap szünet....ergo a doboz ugymond két ilyen "kura" alatt fogyasztod el.
    engem másfél honapig megdobott faja volt.kivéve mikor alapbol lehangolt voltam, igen ilyenkor igy állsz hozzá akkor 1000mg koffein se turboz fel, vagy mondjuk lábazni mentem akkor is xart se ért mert mentálisan lehangolt voltam tőle. :C ...de szerintme azért a pörgéshez avgyis nekem kelle gy kis tucc tucc zene fülbe odaut alatt külvilág igy kizárul.és akkor tnyleg leérek és na most toppot nyomok kategória....
    amuyg igen idővel megszokod de nem 2-3 alkalom után...
    egyértelműen folyamatosna szedni smemi értelme mer tugy immunis leszel rá.
    nekem a ginseng is bevált minden téren. ;]

    uj hot blood.ot toltam, szerintme rakás xar, és nem csak szerintem, a régit meg sem közeleitit az tényleg szétütött mindig :DD ..de ez az uj aka 2.0 nem jo.kiszedték belőle a lényeget tuti és ilyne bioxarokkal probáltákpotolni nem tul jol sikerült.
    nekem is xar a genetikám.de mit várok az egész családom kb 60-65kg.os kategória.

    36327>>na igen ér egy pozitiv inger, felelkesült vagy, vagy rég voltál,várod avgy kedvenc gyakorlataid jönnek látsz pár jo csajt.ezekeléggé pozitivan befolyásolják aaz edzésteljesitmányt hangulatot nálam hehe :DDD

    36330>>kokszkurát nyomsz??

    [ Szerkesztve ]

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák