Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    válasz Woodslave #175880 üzenetére

    Hát úgy nagyjából soha semmit nem számoltam:D

    2012-ben még csóró iskolás voltam, csak elkezdtem az edzést egyszer, és azóta járok, minden ami látszólagos az utóbbi években értem el, nyilván mikor már saját keresetből finanszíroztam a dolgot, súlyokban és erőben meg tömegben is rengeteget fejlődtem, viszont covid zárás alatt semmit nem mozogtam és nem csináltam ilyen téren, terem nélkül, így akkor visszaestem 76ról kb 70-72kg-ra, szóval azóta értem el a 80kg-t, ami új rekord számomra, előnyömre vagy hátrányomra szóljon hogy nem vagyok hízékony, egy film alatt csipsz, csoki, gumicukor, munkanapokon néha meki, vagy egészségtelen étel, nem hízlal, kb semmit, zsírosodásnak esélye sincs, bár tudom hogy ezeknek a kajáknak nem csak ezek a hátrányuk, viszont sokszor el tudom hanyagolni a megfelelő étkezést, vagy inkább a megfelelő mennyiségű étkezést

    Tavaly toltam a zabkását ezerrel, az jó volt, de nyilván az ember megunja ugyan azt az ízt (csak a tesco-sat tudom megenni, ami ízlik), aztán most nyáron meg félkajával is elműködök egy nap :D de nem akarok visszaesni, és ezért most turmixban gondolkodok mint kiegészítő, illetve ami még mostanában sokat segít, hogy elkerülnek a rossz napok, nincs olyan hogy nincs kedvem súlyokat mozgatni, nincsenek hullámvölgyek, amit csak tudok kimaxolok már hónapok óta, sőt idén szerintem végig, csak a rohadt kaja...

    Találtam képet, tavaly május, kb ekkor nyitottak újra a termek
    [link] 18+

    Tavaly június
    [link] 18+

    Egy hónappal ezelőtt
    [link] 18+

    Bocsi, nem vagyok egy túl barna gyerek

    Magasságom 180, pont mint egyik ismerősöm, ő 97kg, na az a forma már nagyon bejön, azzal megelégednék, viszont ehhez tudom, hogy sokkal jobban figyelnem kell mint eddig tettem, mert ez már a hardcore verzió, az eddigi bohóckodáshoz képest, szóval drukkoljatok

    [ Szerkesztve ]

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

Új hozzászólás Aktív témák