Új hozzászólás Aktív témák

  • marked one94

    őstag

    válasz aelod #150866 üzenetére

    Nálunk a terembe fiatalok nagyon rákaptak erre a TSM edzésre, de borzalmas a látvány. Szegény lábtoló összevissza csattog, fekvenyomsnál olyat pattintanak hogy félek valaki bordatörést szenved, csuklyázásnál meg imádják elvinni a 20kg tárcsákat és azokkal felpakolni 160kg-ig. Mondjuk ez az ár elég húzós, a semmire ennyit elkérni elég pofátlan. Tökjó hogy Gabi szépen fejlődik tőle, látni szoktam instán állandóan kérdezik tőle mit hogyan stb de csak annyit válaszol gyere el edzeni hozzánk, velem és megtanítom. Ezzel a hozzáállásal sok embert nem lehet szerezni én szerintem. Csinálhatnának valami kis apró videókat amivel promozhatnák az egészet ahol apró dolgokat osztanak meg, segítenek. Most lehet idegesítő leszek hogy állandóan a powerbuiolder.hu-t hozom fel de szerintem ők ezt nagyon jól megcsinálták, felépítették. Nem véletlen hogy több száz ember megfordul náluk. Már csak ha az oldalukra felnézel vagy a youtube csatornájukra annyi mindent lehet tanulni ami egy kezdőnek is hatalmas segítség. TSM-nél meg mit látsz volt pár live adás amire már nem si emlékszek miről votl szó és a fene se fog visszanézni 1 órás adást, vagy nézhetem ahogy Gabi 280kg húz vagy 180kg nyom fekve, ebből ám sokat tanulhatok.

    You'll Never Walk Alone

Új hozzászólás Aktív témák