Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz barisj #47079 üzenetére

    vegyél a lidibe multivitaminos pezsgőtabit, vagy egyél gyümölcsöt. ne dőlj be annak hogy a scitec multivitamintól leszel izmos. meg hogy az az első számú kiegészítő...

    persze a nyúl nyilván ezt mondja:
    1, első a kaja(egyértelmű hogy 95% nem tartja be, de lehet keveset mondtam)

    2,utánna jönnek amiket lehet szedni. :R :DD ojjé dejó
    - első a multivitamin, meg az omega 3 mert hát az milyen fontos az edzéshez, a Vörös Zoli se volt náthás azóta mióta napi 3 g C vitamint szed a buni meg kigyógyult a rákból napi 10 g-tól
    - utánna jöjjön a fehérje, mert hát abból lesz az izom(csak nem neked)
    -aztán esetleg valami kreatin, de csak szupermátrix csoda etil észter, meg a szkitek 10 féle kreatint rak bele mert az milyen jó lesz neked tripla áron, és a bicepszed legfelső vékony rétege se puhul annyira fel
    - nagyon fontos hogy aminosavakat is szedj, mert egyrészt ha külön van bontva akkor az minimum 4x annyiba kerül, másrészt az nagyon fontos ám, alaphangon 1 mm-el nagyobb lesz a bicepszed 2 év alatt
    - jön a többi sok baromság utánna, b12 vitamint ha nem szedsz akkor meghalsz, omega 3 nélkül rákos leszel..
    stb

    3. kokszot ne szedj mert egyrészt az tilos, másrészt nem leszel izmos, mert úgyis a buni haverjai által pincékben gyártott hamis verziókhoz juthatsz csak hozzá, ill te nem akarsz olyan izmos lenni mert az fúj, és versenyző se vagy, mert azt csak nekik lehet használni.
    egyértelmű hogy minden versenyző úgy lesz az hogy eldönti hogy na én versenyző vagyok mától, nekem mindent lehet használni, és másnap elindul egy ifbb pro versenyen :K

    4, a genetika nem számít semmit, csak túllihegik ezt a témát, ha sok scitec kieget veszel te is úgy nézel ki mint a Tóth Dani meg a Kormány Misi stb(az most mindegy hogy ő más céget reklámoz)
    szal egy a lényeg menj és vegyé meg mindent havi 100k-ért, mert láthatod a bbtvben is hogy minden izmos embernek naturálba persze tele van a konyhakredence 600 féle tápkieggel(80 %a nincs megbontva, a buni előtte rakosgatta nekik tele reklám célból de ez titok)

    -> mindegy mit csinálsz, elég a gyümölcs, a szomszéd pistabá se evett omega3at mégis 102 éves volt a szomszéd lajosnak meg 34 éves korában kilyukadt a bele a sok szesztől..

    komolyra véve ne kergesd bele magad téveszmékbe, döntsd el mit szeretnél ha egy átlagosnál izmosabb(mr rik) szintet akkor tök mindegy mit eszel ha a napi kalóriát belövöd megehetsz tábla csokit is.
    ha 50es karokat akkor meg valszeg koksz kő hozzá, hiába csinálod 10 évet úgy se lesz naturálba annyi max 50% tzs mellett
    persze fogalmam sincs hány éves vagy, hogy nézel ki, mennyire fontos ez neked, de felelsleges azon rinyálni honnan veszed a c vitamint. ha élvezed hogy szedsz valamit akkor szedjél hangyát :)

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák