Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz Rabbitf_24 #33896 üzenetére

    Grat, szép munka! :C Csak így tovább! :R

    (#33914) Shadowbull
    Köszi, így már sokkal tisztább. Érdekesen hangzik, az tuti. Lehet majd kipróbálom. Bár nekem az fura hogy esti ch töltéssel hogy leszel ketózisban. Én a ketogén diétánál azt figyeltem meg, hogy edzés mellett olyan kb 50 g alatt indult meg a folyamat. Ha bementem alá és azt tartottam napokig, akkor tényleg működött, szinte leolvadt rólam a zsír. Viszont ha félrekajáltam, és benyomtam egy pizzát mondjuk, akkor kellett pár nap, hogy visszaálljak. Egyébként a teljesen ch mentes kaját hogy oldod meg? Nekem 100 százalékosan 0 g ch sose jött össze, egy 20 g mindig volt.

    Szintén érdekes, hogy egyre több módszer terjed, ami teljesen ellentmond a "hagyományos" táplálkozásnak, ráadásul úgy tűnik eredményesek is. Nem is tudom hol olvastam, de a cikk szerzője teljesen elavultnak tekintette az oldschool verziót. Szerinte ezek a módszerek jobbak, bár ő asszem valamelyik időszakos böjt mellett kampányolt. Nekem még mindig az jött be a legjobban, ha csak simán odafigyeltem arra, mit eszem és mennyit, mindenféle extra nélkül. Két-három óránként kaja, változatosan, sok hússal, zöldségekkel (sok hüvelyes), lassú ch, fehérjeturmix, azt kész. Eddig ez volt a legtarthatóbb számomra és a legtermészetesebb érzetet keltő. Mondjuk anyám szerint én már csecsemőként is percre pontosan 2 óránként sírtam kajáért. Ez azóta se változott... :D

Új hozzászólás Aktív témák