Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Balupapa #29541 üzenetére

    mint mondtam: normális erőkeret, lehet maszek is, csak tudd milyen kell..
    tudsz húzódzkodni, döntött padon egykezes evezés, a keretre lehet rakni t rudas evező csatlakozást, +felhúzás. döntött törzsű evezés. szerintem otthoni körülmények között ennyi bőven elég. kezdésnek..
    mellre tudsz nyomni a kereten minden szögben, tudsz áthúzni, tárogatni, tolódzkodni. egykezessel nyomni szögekben. szintén kipipálva.
    lábra tudsz guggolni, merevlábas felhúzást csinálni + kitörés. otthonra elég ennyi. pláne a te szinteden
    vállra tudsz nyomni kereten mellről, nyak mögül, egykezessel nyakból, +előreemelés, oldalemelés, döntött törzsű oldalemelés.
    kar: húzódzkodás bicóra, tolódzskodás tricra, koncentrált bicepsz, fültövön baszás tricre padon ;] 21es széria bicre, vagy 1-8 ismétléses kombó ugyanennyi seces pihivel oda vissza, lórúgás, börtön tric, esetleg lehet variálni vmi köteles csigás megoldást a keretre. (természetesen ha nincs már pénz akkor satuval :R )

    szerintem ez bőven elég ennyi pénzért otthonra. és messze minőségibb edzést tudsz biztonságosan csinálni mint egy kettler sz*ron

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák