Új hozzászólás Aktív témák

  • bigmasterg

    addikt

    válasz Shingen #116320 üzenetére

    Köszi, én még nem láttam. Illetve tuti találkoztam már vele korábban, vannak ismerős részek, de eddig nem néztem meg.

    (#116338) Woodslave:
    Legalább annyi pozitívum van benne, hogy nem híresztelik, hogy ők naturálok. Sőt kimondják, hogy minden élsportoló cuccol.

    Sokszor olyan hülyeségeket gondolnak az emberek, nem csak a testépítésről (mű izom, fúvató' por stb), de úgy általában az élsportokról is.
    Pl az Olimpia ideje alatt ott vitatkozott mellettem a teremben két do you even lift tipusú ember a Hosszú Katinka témán. Valahogy a doppingra terelődött a beszélgetésük, az egyik nagyon biztos volt benne, hogy nem doppingol. :) Csak az usa edzésmódszer, meg mittoménmi'.
    Akkor azért sajnáltam, hogy nem volt nálam fülhallgató. Mindig nélküle edzek, de ott inkább kapcsoltam volna valami zenét.
    Már máskor is hallottam a csávót, elég idegesítő. Az az eset, aki sehogy sem néz ki, de annyira, hogy egy focista izmos hozzá képest. Ezzel szemben mindenkinél jobban ért az edzéshez, több embernek beleszól, hogy szerinte hogyan kellene csinálni stb...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák