Új hozzászólás Aktív témák

  • proof88

    addikt

    válasz Drizzt #58268 üzenetére

    Hát ehhez én is hozzászólnék, mint munkatárs aki kitalálta hogy gyúrni akar. :DDD
    Csak azért járok most 1-2x egy héten, mert mint az köztudott, megint erősebb hasfájásos-hányingeres-hőemelkedéses időszakom volt, mint az ahogy lenni szokott pár havonta 1-2 hétig, a munkáról meg ne is beszéljünk. ;] Egyébként nyomban visszatérek a heti 3-ra, amint rendeződnek a dolgok.
    A lekváros kenyereden jót nevettem. :DDD
    Én nem tudom hány kiló vagyok, mert idén még nem mértem, de remélem több mint tavaly (és nem csak zsírban ;] ). Az is tény hogy rengeteg órát töltöttem azzal hogy táplálkozással kapcsolatban olvastam cikkeket. Most sem olyan az étrendem egyébként, mint amilyennek lennie kéne, de fejlődtem és még tervezek is változtatni. Nekem most úgy néz ki az étrendem, hogy:
    - reggelire 100-120 gramm zabpehely összekeverve 20 gramm fehérjével (30 gramm por);
    - általában 11 után ebédelek valami főtt kaját (általában valamilyen tészta vagy rizs köret, rántott hússal és/vagy sajttal);
    - általában délután 3 után eszek megint valami főtt kaját, ami kb azonos rangú az ebéddel;
    - este változó hogy mit eszek, általában csak egy gyros-t, nem a legjobb de legalább van benne némi hús.

    Napi 1 daily vita-min-t és 1 kalcium-magnézium tablettát szedek rendszeresen.

    Edzés napokon 1 adag Jumbo-t is fogyasztok közvetlenül edzés után.

    Edzés napon 90 gr fehérje, 380 gr szénhidrát megy belém.
    Normál napon 40 gr fehérje, 220 gr szénhidrát kb.

    Javítani egyelőre úgy tervezek rajta (normál napon), hogy esténként magasabb fehérjetartalmú ételt rendszeresíteni, pl túrós tészta, vagy ilyesmi. Aztán meglátjuk hogy áll hozzá az emésztőrendszerem másnap ébredés után. :D

Új hozzászólás Aktív témák