Új hozzászólás Aktív témák

  • Shummo

    aktív tag

    Jelenleg 2 napos osztott edzést végzek:
    A: mell - hát - váll - has
    B: bicepsz -tricepsz - láb -has

    Edzések kedden, csüt, vasárnap, szóval két hét alatt 3szor edzem meg az adott izomcsoportokat - hétfő/szerda/pénteken táncolok, igy ezeken a napokon van + 3km-t bicózás
    +ha időm engedi hétvégén elmegyek futni kicsit (pl. ha nincs tánc)

    Az edzést otthon végzem, és sajnos egyrészt nagyon sokáig tart 1 edzés(emiatt a végére már elfogyok mentálisan, főleg hogy munka után elég nehéz ráhangolódni), másrészt már nem tudom magam annyira meghajtani, és már be se tudok pukkanni, mint régen. Növelném a súlyokat, de egyrészt ebből egyenlőre hiány van, másrészt az ízületeim bánják)

    Szeretnék 3 napos edzéstervet,és így egy-egy izomcsoportot jobban megtudnék gyepálni. Pl eddig 3 sorozat helyett tudnék 4-5-öt csinálni, és talán még hamarabb is végeznék.

    Nem vagyok túledzve, elég gyorsan regenerálódok szerencsére
    Osztott előtt ugyan azt csináltam, csak 1 nap lement minden izom. Na akkor túledzettem magam. De mióta osztotton vagyok azóta nagyon jól ment a dolog minden téren. Nem vagyok levert, se fáradt, izomláz már szinte sosincs...
    Éppen ezért látom szükségesnek a váltásnak.

    3 napnál hogy osztanátok el az izomcsoportokat?
    Esetleg tudtok-e ajánlani egy időkímélő, izom és erőnövelő edzéstervet. Hány sorozatot érdemes csinálni?

    (esetleg bármilyen más építő jellegű javaslatot is szívesen fogadok)
    Előre is köszönöm

    UI: sajnos már annyi mindent olvastam, hogy teljesen össze vagyok kavarodva, ezért kérném a segítségeteket.

Új hozzászólás Aktív témák