Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz Assdak #46092 üzenetére

    32es karral már hogy lenne testépítő bármelyik.. :U
    ezek meg gondolom a főboozyk nemzetközi szinten.

    én belinkeltem egy képet gondolom nem sikerült megnyitni. onnantól nevezheti magát testépítőnek vki
    legkisebb kategória sb. az összes többi sokkal izmosabb komolyabb.. nagyságrendekkel. amatőr szinten

    te meg jössz hogy igen de a legjobb roller szint az már majdnem ilyen...
    most akkor linkelhetek teenager kategóriából is? magyar, amatőr testépítőkről beszélek továbbra is..
    nem arról hogy a világ legjobb 10 díszverebét idelinkeled. (bár nem érdekel ez a vonal szal lehet hogy az egyik legkisebb versenyen indultak mondjuk észtországban)

    nesze kb 16 éves testépítő veri mindet amit linkeltél 10 év buziskodás után[link]

    meg hogy legyen még mibe belekötnöd hogy jájj Jay Cutler, meg Kai Green akkor itt egy 100 kilós magyar amatőr testépítő mondjuk 10 év munkával [link]

    szal nem usa profi senki közülük de a testépítés az ez. a boozyskodás meg az. arról nem én tehetek hogy a berki 5 millió kogszot magába tol aztán a 16 éves leveri ezért inkább megy boozinak.. de itt mindig le fogom fikázni míg testépítőnek állítja be valaki az beztos :K
    az a gáz hogy egy bajnoktól se szép ha ilyen nagyképű majom.. volt már olyanra is példa.. akkor meg ha még teljesítmény sincs mögötte meg szánalmas...

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák