Új hozzászólás Aktív témák

  • ALI_G

    veterán

    Sziasztok!

    Szeretnék teljes körű tanácsot kérni tapasztalt emberektől, esetleg személyi edzőktől, remélhetőleg ilyenek is vannak a topicban!
    Amatőr szinten lévő pályamotorosnak vallanám magam és már tavaly is éreztem magamon, hogy bizony ez nagyon komoly fizikai felkészültséget igényel. 2x20 perc edzés alatt el lehet teljesen fáradni, de tavasszal mikor először felmentem a versenypályára, akkor 20 perc is elég volt a kimerüléshez.
    Közel egy éve rendszeresen járok hot iron 1-2-3, köredzésre és sokat javult azóta az erőnlétem és az állóképességem, de még mindig nagyon messzinek érzem azt, hogy egy amatőr verseny minden körében maximumot tudjak nyújtani és fizikailag ne hátráltassam magam, ami elengedhetetlen már jól kivitelezett kigyorsításon.
    Csak, hogy röviden szemléltessem: egy fél napos pályamotorozás után napokig van izomlázam, szinte mindenhol a lábujjjamtól a nyakamig! :D annak ellenére hogy a hot iron egész teljes körűen megmozgat egy sima kondizós naphoz képest.
    Munka mellett elég korlátozott, heti max 3x edzés fér bele, de nyáron inkább kettő és egy hétvégi pályázós nap.
    Milyen edzést tanácsolnátok, esetleg táplálkozással kapcsolatban is szívesen veszem tanácsaitokat. :R

Új hozzászólás Aktív témák