Új hozzászólás Aktív témák

  • HussarF

    addikt

    válasz Zola007 #140848 üzenetére

    Szóval nem bántásból, mondod, hogy szar vagyok, de szar vagyok? Értem én ;]

    Nem tudom, hogy muszáj-e, de én mindig nagy súlyokat emelgettem, nem tudom, hogy milyen fizikumom lenne, ha nem ezt csinálnám. Attól tartok, hogy ilyen se. Viszont, ha mutatsz vkit, aki naturál és kisebb súlyokkal dolgozik és kurva jól néz ki, akkor lehet, hogy megpróbálkozom vele.

    De egyébként lábnál sem az erő limitál, hanem az ízület (amúgy nem szoktam mostanában direkt 320 fölé menni lábtolón). Most ha tovább csökkentem a volument, félek, hogy már túl kevés lesz, így is csak egy gyenge szinten tartásra elég sztem. Persze, az is lehet, hogy én nem értem jól ezt a metabolizmus, izomépítés dolgot. Amikor az ember már a naturál genetikai határán van, és lassan látszik meg a kis dolgok hatása, akkor nehéz rájönni, hogy mi a jó és mi nem. Ezért ragaszkodom inkább ahhoz, ami bevált.
    Amúgy meg szeretek nagy súllyal dolgozni más izomcsoportoknál, mert jó érzés (relatíve) erősnek lenni.

    Mert amit nagyon nem szeretnék, hogy dolgozok egy csomót és a végén szarabb lesz, mert kiderül, hogy a másik módszer nem olyan jó, de arra csak idővel jönnék rá.

    (#140858) Ed3r_X_
    Lehet oda megy Előd poligráfos vizsgálatra. Megkérdezik, hogy "kokszolsz-e, fiam?"
    Előd, vigyázzál nagyon, balkáni állapotú az M1-es. Csak a belső sávban szabad menni. Külsőben tengelyt lehet törni.

    (#140875) Shingen
    A tinderes akrobatikát pont, hogy bírom, a súlyzóssal van már néha egy kis problémám.

    Medicovernél biztosít minket a cég. Hó végére már meg is van az időpontom :)

Új hozzászólás Aktív témák