Új hozzászólás Aktív témák

  • aelod

    veterán

    válasz Woodslave #93835 üzenetére

    Nézett is. :) Amikor mutogatta a képeket a falon Eddie Abbew "barátjával" ott volt kockás has stb. Mondjuk akkor tele volt kémiával mint a 32-es busz beilleszkedni vágyóval a Reitter Feri utcai megállónál.

    Nekem sem volt épp szimpatikus Molnár Peti nyilatkozata a versenyen...

    Vivikének meg nem jött össze megtartani a Bélát (aki már rég mással kavar) ezért felcsimpaszkodik valakin, hogy kijusson Ámerókába.

    Semmi probléma ha valaki nem testépítőnek néz ki. Munka, család stb. vannak fontosabb dolgok. De egy ilyen fazon aki a magyar testépítés atyaistenének képzeli magát a a tudás legfőbb forrása, attól elvárható lenne, hogy a rendelkezésére álló erőforrások alapján nézzen már ki valahogy. :U

    Kár belé a sok jó fehérjeturmix. Az a legjobba amikor diétás tanácsokat ad. Edző válaszolban egy csaj egyszer nagyon kiosztotta. Kár, hogy nem mentettem le. Bunny-ról még annyit, hogy amikor megírtam a véleményem fb-on a BB.hu cikke alá akkor tiltott. Nevezetesen amikor a Cutlerben járt Kai akkor ő volt a legnagyobb, legjobb, legkirályabb. Kár, hogy előtte ekézte a Bunny, hogy mekkora anti Mr. O és, hogy soha nem lesz az ezért meg azért bla bla...

    "It's simple, if it jiggles, it's fat."

Új hozzászólás Aktív témák