Új hozzászólás Aktív témák

  • fLeSs

    nagyúr

    Szasztok!

    Az elmúlt ~11 évben szinte végig csokis Scitec 100% Whey Prót ittam. Ezt szoktam meg és ezt szerettem (próbálgattam sokfélét többféle ízben), főleg diéta alatt jó volt a csokis íz, így egyáltalán nem hiányzott az édesség. A lényeg, hogy ez a fehérje már teljesen az étrendemmé vált, minden nap lemegy legalább 2 adag, reggel zabp mellé ez megy, lefekvés előtt is ez megy (nem mintha látszana). :D

    Viszont az előző két doboz már nem olyan jó ízű mint volt, elb@szták az ízét és hát ahogy elnézem, ez már nem éppen tartozik az olcsó fehérjék közé. Régen talán még igen, de egy ideje már nem is figyeltem az árak alakulását, csak beraktam a csomagba és megrendeltem (bb.hu shop).

    Szóval az lenne a kérdésem, hogy milyen jóféle, igazi csokis izű fehérjét érdemes venni ilyen árkategóriában vagy olcsóbban? Az íz nagyon fontos! A 4,5 kg+-os kiszereléseket veszem mindig.

    Előre is köszi.

    szerk: még1 kérdés. A bodybuilder.hu-n kívül milyen más boltokban érdemes nézelődni/rendelni?

    [ Szerkesztve ]

    "I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

Új hozzászólás Aktív témák