Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel2014

    addikt

    válasz BÁ Nutrition #167003 üzenetére

    Nem minden esetben...most is írja FB-én,hogy a 2022 es idényre kezdi a kajálást szóval most is felmegy 120kg ig.

    Eddig háromszor voltam Super Body-n
    2014. Mikor 6 nap alatt mentem le 96 kg-os felvizesedett formáról 82.7 kg-ra. Ha hallgatok Vida Zoltánra akkor is, akkor OPEN-be tudok menni. Abban az évben nem volt olyan horror GP. mezőny, mint idén. Így 5. tudtam lenni.
    2016. Itt már 1 éve egyedül csináltam...ami látszik is. Rakás szar lettem, de EGOm az volt sajnos...sajnos.....helyezést nem értem el.
    És végül 2020 mikor mertem szembe menni Önmagammal és minden EGOs szarságommal. Az eredmény? Életem formája Zoli mellett.
    Nevettek rajtam, jogosan. Már megszokták sokak, hogy Deákon nevetni fogunk. Idén már ez nem lett. Kicsit fura helyzet. Tudom jól, hogy 10 év hülyeséget 1 sikeres szezonnal nem tudtam kijavítani és még most lehet nem lesz szponzor se. De 2022-ben is újra mindenhol maxot tudok vinni, akkor mindenkiben másként fogok festeni. Mindent beleadok 2022-es készülésig is. Hétvégétől szinte 100% tiszta kajám lesz. Addig eszek naponta kicsit még abból amiket szeretek, de 2 hétnél tovább nem csinálom, mert felesleges zsírt nem akarok felszedni.
    Hétvégén kezdem kajálásba a 2022-es ŐSZI SZEZONRA a készülésem. A tervem Vida Zoltánnal még nem beszéltük át így csak a kaját tudom hogy kell csinálnom.
    2021-ben hitel törlesztés, jogsi lerakás...egy teljesebb élet kialakítása lesz a cél. De erre kell meglátásom szerint 1.5 év, mert nagyon elszigetelt életet éltem eddig.
    2022. tavasz is kelleni fog az életem teljessé alakításához.
    Tervek, célok. Így élj. Valamit valamiért. Versenyzés félre téve, hogy más is épülhessen végre az életembe. Minden más vonalat építek most....mert idén elhittem újra, hogy van értelme...🙏🙏🙈🙈😊😊

    Jelenlegi forma, 8 nappal Super Body után 90-91 kg.
    Verseny óta csak 1 edzésem volt kedden a korlátozások előtt.
    Azóta semmi. Kaja szinte teljes rendbe volt, figyeltek rám😶😶🙏🙏
    Ma viszont újra edzés. Itthon.
    Nem megyek be én se a GYM-be. Én is végig küzdöm a vendégkörrel az egészet. Nem különcködöm.
    Amit tudok beleadok itthon és utcai edzésekkel. Mert nem adom fel. Nem adhatjuk fel!
    Minden ötletem írom, osztom itt facen majd. Mint most is.
    Tervem.
    Hétfő: utcán húzodzckodás játszótéren vagy utcai GYM-en szélesen ill. Szűken is 10-10 körben ahogy megy. 20 sorozat lesz. Amit csimpaszkodós lábemelésekkel fűszerezek végig.
    Kedd: Bicepsz,Tricepsz,Has. A 1kezes súlyokkal sok gyakorlat kivitelezhető. Gumiszallaggal pedig a csigás letolást birom fókuszáltan csinálni. Mivel korlátozott a gyakoratok száma így Bic-Tric szuperszett lesz mindig és 4 helyett 8-10 sorozat lesz.
    Szerda: Láb.
    Guggolni birok 1kezessel ha kreativ vagyok nyakba téve is.
    Kitörések
    Merevlábas felhúzás
    Hason fekve talpakkal összefogva a súlyzó combhajlító
    Gumiszallaggal combfeszítő ülve.
    Vádlizni pedig lépcsőházba pipiskedve séta felfele a 4. emeletre ami a hajlítót és farizmot is húzza.
    Kítörésbe lépcsőn súlyt fogva fel a 4.-re
    És ez csak 1 része.
    Csütörtök: Mell-Hát
    Mellre még gondolkodom miként tudok 30 ill 45 fokot állítani.
    Gumiszallaggal keresztcsiga felé mozgások.
    Földön fekve 1kezes nyomások szélesen ill. szűken.
    De még lesz ötletem.
    Hátra fűsrészelés,evezések 1kezessel különböző fogásokban.
    Seprű nyél a sarokba a másik végére súlyok és döntött törzsű evezés úgyis.
    És Vasárnap Váll ami ma lesz. Erről edzés után írok ma.
    Megtanultam idén hogy kell kis súlyokkal csinálni hatásosan🙏🙏
    Ma szétdurramtom a Vállaim😎😎💪💪

    90 kg kereken. 1 edzésem volt a héten.
    Tegnap 92 kg voltam.
    Magyarán tisztul a forma vissza. Ha lennének edzések, akkor ennyi víz nem jön fel. Ha nagyon zabáltam volna, akkor viszont 100 kg lennék kb....de figyeltem,figyelek. Vagyis figyelnek🙄🙄🙃🙃
    Hétfőn megyek kocogni, meg otthoni súlyzózás full body lesz.
    Onnantól megy ki a víz ami nem kell.💪💪 GYM nélkül is küzdünk🙏

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák