Új hozzászólás Aktív témák

  • aelod

    veterán

    válasz gyuri860213 #146312 üzenetére

    Just kidding.

    Nem tudom mivel sosem használtam semmi kémiát. Állóképesség, pillanatnyi rossz nap, vagy csak nem volt kipihent. Amúgy meg ha tele van akkor szerintem -de ez csak az én teóriám- attól a kevés súlytól is kap annyi ingert az izomzata, hogy kémiával növekedni tudjon.

    Nálunk van egy ázsiai fószer. Olyan 170 centi lehet vagy még kisebb ő is 100+ lehet. Brutális. Igaz ő azért elég nagy súlyokkal dolgozik és nem két három ismétlésekkel. Zihál is rendesen a gyakorlatok végén de akit meg te mondtál én kizárnám a kémia mellékhatását ilyen szinten.
    Vízhajtót meg csak verseny előtt 1-2 nappal szoktak szedni, hogy élesedjen a forma. Ha elszarták a diétát vagy csak nem sikerült rendesen beszáradni akkor jönnek az emergency megoldások és abból meg a bajok. Görcsölés, ágyban fetrengés, szédülés stb. szaunázás, kardio halálig. stb. stb. stb.
    Érdekes ez mert ahogy közeledik a verseny én úgy veszem el a kardio mennyiséget ami amúgy sem sok heti 1-2 alkalom. Igaz nekem nem 100+-ról kell beszáradni.

    [ Szerkesztve ]

    "It's simple, if it jiggles, it's fat."

Új hozzászólás Aktív témák