Új hozzászólás Aktív témák

  • celf

    őstag

    válasz BÁ Nutrition #102892 üzenetére

    teleszemetelve a net? meg csokaru tetko? bocs, most nem értem az összefüggést

    de a lényeg átjött: nem ismert a tag itt.

    lényegtelen amúgy. JYM Nutrition miatt kérdeztem. letettem közben a közös vásárlásról másokkal.
    ma megrendeltem, amit akartam a BB.com-ról.

    alapvetően ez a lényeg. látom olvasnak "irodalmat" itt az emberek bőven. szerintem mindenképp érdekes, amit a Stoppani művel most a kiegészítők piacán. látszik, hogy durván elindult az egész, elvileg sok más cég el is kezdte majmolni a dolgot.
    pedig semmi extrát nem csinált, csak figyelembe vett pár nagyon egyszerű kutatást. le is írja az oldalán, miről van szó.

    de pár szóban összefoglalva:

    kivette a kálciumot, magnézium és cinket a multiból, csinált egy egyszerű ZMA-t, és a kálciumot belerakta trikálcium foszfát formájában a fehérjébe.

    a multi és a zma összetevői nem kamu formában vannak benne, hanem a biológialiag aktív/felszívódni képes formában, a fehérjéje meg korrektül le van írva, hogy miből, hány százalék fehérje van benne.

    szóval korrektség van. csak kár, hogy 60 dollár adó+shippinget kell fizetni jelenleg, ha magyarországon akarja valaki használni a termékeket.

Új hozzászólás Aktív témák