Új hozzászólás Aktív témák

  • enginev3.0

    félisten

    Osztálytársam azt mondta próbáljam ki a Hot Bloodot vagy mit. Mondom egyszer élünk, legyen...
    Vettem egyet 320ft, megittam 17:30 körül, már át voltam öltözve a teremben, tudtam hogy várnom kell, vagy előbb kellett volna meginni... 20perc után kezdtem szomorú lenni hogy semmi hatása, aztán kb még 20 perc múlva már azt éreztem hogy muszáj mozognom, nem bírtam megállni, ha nem súlyt mozgattam akkor mentem és mentem. Az biztos hogy sokkal jobban ment az edzés, fekvenyomásban nem éreztem hogy elfáradok, simán ment a 80kg, pedig általában csak 70el szoktam csinálni, de most 70be is vagy 6×8at belenyomtam

    Viszont még most is járnia kell a kezemnek vagy a lábamnak hogy leültem a gép elé. Muszáj valamimnek mozogni. Nem rossz dolog, de szerintem ha évente egyszer veszek akkor sokat mondok :D Ha pl nyáron nem lesz semmi dolgom és egész nap tudok majd edzeni, sőt edzés közben enni akkor lehet veszek megint egyet, de egyébként tuti hogy nem vinném túlzásba

    Most majd arra leszek kíváncsi hogy mikor fogok aludni :D

    A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3 || Xiaomi 4 Pro gen2 <3

Új hozzászólás Aktív témák