Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Tulku #68014 üzenetére

    én nem tudok guggolni :)
    pontosabban úgy recseg a térdem guggoláskor mintha hóban sétálnék

    Ez a fajta gép viszont nekem bevált: [link]

    Van egy ilyesmi, de Men'S fitness gyártmányú lábtoló a teremben, aminek a tolólapja meg van törve a közepén egy szögben. Na az szerintem úgy sz.r ahogy van, nem lehet igazán jó pozícióban rárakni a talpad sehova se. Erről mi a véleményed?

    CH-hoz annyit, hogy 400-500g fölött meg azért jár ki az ember fia, mert a szénhidrátos kaják marha sok vizet megkötnek a bélrendszerben, egyrészt általában rostosak is, másrészt ha mégis lazább formát fogyasztunk (gyümölcs, mikrózott zab, péksütemény), akkor az ozmotikus egyensúly miatt ~8%-os-ra kell híguljon a CH mire a vékonybélbe ér az ideális felszívódáshoz.
    Töményebb oldatból rosszul vagy éppen a szervezetből vízelvonással kísérve szívódik fel
    Tehát egy 100g CH-s kajához illik durván egy liter folyadékot meginni vele együtt és a következő 1-2 órában
    Aki sokat eszik az legalább 2,5-3 kilóval nehezebb este mint reggel.

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák