Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Koczó93 #47805 üzenetére

    Tudom, de azt se akarom mint pont tavaly ilyenkor hogy azt hittem szétmegy a térdem. Kattogott ha kellett ha nem sima járásnál is és fájt is néha. Most legalább csak akkor kattog amikor egy huzamosabb ülés után (PC, jármű) elkezdek járni az első 1-2 lépésnél, de legalább fájdalommentes.

    Szóval lényegében meg kell találni azt a pontot amikortól újra fejlődik igazán de még nem szakad szét.

    Azt is érdemes tudni hogy mindkét térdem túlélő: balos kapott egyet baltával nagyon-nagyon régen, jobbos pedig a pár évvel ezelőtti 70kilós súlyom nagyobb részét kapta meg párpillanatra amikor rosszul sikerült leszállni a traktorról. Ne kérdezzétek hogy bírta ki, mert jómagam se tudom de minden esetre aranyos: megy-szüret közepén pihenőidőben na mondom nyújtózzunk egyet alapon leszállunk és a térdkalács sikeresen eltalálta a traktor fellépőjét mert fosul léptem le. Ekkor még nem is tudtam mi van, majd indulás után feltűnt hogy van egy több centis rés a térdemnél a nadrágban... nadrág le, és bravó: 3centi hosszú, fél centi széles és mély seb. Fertőtlenítés félóra múlva először otthoni patika által, másodszor ebédidőben orvos által. Nagy csoda hogy nem tört szét a kalács, az izgalmas lett volna, így viszont észrevétlen volt a meló szempontjából az eset és túlórázni sem kellett emiatt :D

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák