Új hozzászólás Aktív témák

  • Drizzt

    nagyúr

    válasz kolosanyi #43396 üzenetére

    Én meg pont azt nem értem, hogyan csinálják az emberek, hogy 63-nál több kilósok tudnak lenni. :D Most 60 vagyok, a totális csúcsom volt 63.7. Igazából sokat nem eszek, de akadt idő, amikor tömtem a fejem egész nap. És ez a testsúly 28 éves koromra is megmaradt. :D

    Na, hogy legyen ontopic is, elkezdtem járni terembe, mert kapóra jött, hogy munkatársaim el akarták kezdeni a dolgot. A tervem ugyanaz, mint régen. Eljárok, megcsinálom becsületesen a gyakorlatokat, de táplálékkiegésztítőket, meg ilyesmit nem fogok szedni. Ha éhes vagyok, eszek, ha nem, akkor nem. Gondolom így majd megint eljön elég hamar az áttörhetetlennek tűnő maximális súly a különféle gyakorlatokból, de megpróbálok túllendülni rajta. Régen azért hagytam abba, mert megfájdult a derekam, valószínűleg rosszul, vagy rossz gyakorlatokat csináltam. 3-szor megyünk egy héten, meg van 1-szer foci, de csúcsidőben majd 3 terem, + 3 foci várható egy héten. Az mondjuk napi 8-10 óra munkával eléggé meredeken hangzik.

    Ui.: láttam más is volt, aki 50 kilóval kezdte. :D Én is akkoriban mentem fel 57-re onnan, aztán falba ütköztem.

    I am having fun staying poor.

Új hozzászólás Aktív témák