Új hozzászólás Aktív témák

  • mycso

    veterán

    LOGOUT blog

    Helló urak!

    Nos, bár tudom a megfelelő életmód, pihenés, étkezés, stb. az alappilérei egy jó edzéstervnek, ám van amikor ezeket kissé lehetetlen tartani.
    Prezentálnék egy elég extrémnek tűnő példát, nálam hogyan is néz ki egy hónap.

    8 órában szellemi, számítógép előtti ülő munkát végzek, tehát szinte 0 mozgás.
    Has-derék -tájon van felhalmoza kisebb-nagyobb mennyiségű feleslegem, egyelőre konditermi súlyzós edzéseket csinálok, esetenként 2x-3x 10perc zsákolással (kéz-láb).
    182cm/97kg.
    Májusban, amikor elkezdtem 89kg voltam, egyébként deréban stagnálok, mert ugyan azon nadrágok rámjönnek, sőt talán ment is le minimális, viszont a pólóim nagyrésze már csak pajszerrel jön rám.

    No és akkor hogy is fest a dolog (hát sz@rul):

    Tehát így dolgozom és edzem, heti 4-5 alkalommal edzek (amikor dolgozom is), ha valaki érdemben tudna valami okosságot javasolni, azt szívesen fogadom. Bár elég kötött a munkabeosztás miatt a program, illetve az edzéseket csak munka előtt-után tudom megejteni, tehát ilyen opció nem jó, hogy pl.: éjszakásban menjek le délben edzeni.
    Esetleg majd tavasszal a szabadnapokon rászoktatom magam a futásra, még ez amit hozzá tudnék tenni.

    [ Szerkesztve ]

    “The Night is Dark and Full of Terrors”

Új hozzászólás Aktív témák