Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    Koxos témához: engem azért érdekelne, hogy egy olyan ember aki már 100mg koffeintől is képes a falnak menni, illetve k*rva érzékeny a gyomra meg a szervezete minden kis változásra, valaha gondolhatna-e koxolásra, vagy olyan ez mint a kreatin, fehérje, meg az étrend, próbálgatni kell, hátha bejön, ha nem akkor meg így jártál.....?!

    Vagy az ilyenek csuklóból kerüljenek bármilyen keményebb cuccot és maradjanak a seggükön.

    Dani82: nem tartom magam nagy észnek, de ha nem emelek súlyt akár fél évig, az sztem triviális, hogy nem fogok fejlődni. Sem tömegben, sem erőben... 5 éve 80kg-al tolod? Tisztelem a kitartásod :R Én már rég meguntam volna mindig ugyanannyival nyomni.... Én ha már 1 hónapig ugyanannyival toltam, úgy éreztem h rakás sz*r vagyok... Ha sokkal nem is, de akár 2.5kg-val vagy 5-el emeltem az adagot....

    Edzőtárs mindig kell, emiatt leszek én is meglőve, nem lesz kivel edzenem..... Amit most nyomtál maxot, lehet hogy 2-3 hónapon belül szériában tolod majd, ha lesz segítséged....

    Btw még mindig Flex-elsz?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák