Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz KoVee84 #32003 üzenetére

    reagálhatott volna erre ugyanígy még 10 ember a szűkebb topicból...
    ott van Ogre aki gyógyszerész és versenyzői szintre jutott kb..(fekvenyomásban)
    Wood jogász aki tudományos doktori és tanulmányírási szintre jutott a sportban
    God pc guru és egy nagy állat
    Bubbi tehénfejlesztő mérnök volt
    Janesz asszem építészre járt, és magyar bajnoki 2ik helyig jutott bodyban
    én[link]
    simán megtanulhatnék még vagy 3 nyelvet, mert képes vagyok rá. viszont használni nem tudom őket úgyse ahogy God is mondta. szal csak akkor tenném meg ha az lenne a hobbim, de nem az. hanem a sport. ezért vagyunk itt a topicban. és a sportot akkor is lehet űzni ha gyereked van, ha 12 órázol naponta melóban, vagy bármi, vannak emberek akik tolószékben is lejárnak, az egész arra is jó lehet hogy fejleszti az akaratod, céltudatosságod, és megtanít hogy munka nélkül nincs eredmény(persze kivételek vannak ;] ) de alapjában véve nincs.
    eleve ez egy kockaoldal, ide viszonylag értelmesebb emberek járnak azért, több példát találsz arra hogy mi minden fér bele a meló meg a gyúrás mellett még az életbe, mint ellenkezőleg. olyat pl egyet se tudok aki csak ennek élne

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák