Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz Nightmare #23480 üzenetére

    300-nál több CH-tól eddig mindig zsírosodtam, ketogén diétát meg azért nem csinálok mert szar az epém, rosszul emésztek zsírokat.
    Már azért a 2-3 év alatt kitapasztaltam egy járható utat, ami a céljaimnak megfelel. Igazából nem értem miért akarsz meggyőzni folyamatosan valami más étrendről, nem emlékszem hogy bárkitől is kértem tanácsot mert nem vagyok elégedett az eddig elért eredménnyel (nem hiszem hogy 3 év alatt sokkal komolyabb formát össze lehet rakni 0 sportmúlttal, 26-28 évesen egy tajgetosz formából).
    Persze tudom, ez egy fórum, itt akkor is adnak tanácsot ha nem kérnek. ;]

    Nem tudom ki hogy van vele, de nekem már néha tele a tököm a sok okoskodással. Én nem mondom meg senkinek mit kéne hogyan csinálnia, ha segítséget kérnek akkor szívesen segítek a saját tapasztalataim alapján. De erről a közléskényszerről le kéne szokni, Kaszanaova is már az agyamra megy az állandó tesztókúra meg kiegészítő reklámozással, miközben senki nem kért segítséget.
    Na jó, befejeztem csak krvára nem tetszik az irány amibe mostanában van a topik néhány ember miatt,

    [ Szerkesztve ]

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák