Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz benfolds #167788 üzenetére

    persze, a fitnessz appok szerint egy 2-3 órás intenzivebb tekeréssel 2000-2500 kalóriát eléget az ember..persze ez így elég nagy csúsztatás...
    lehet elégeted nade abból mennyi az amit zsírból,mennyi az amit ch-ból?ezt senki se tudja.
    mert nem mindegy milyen zónában hajtod végre,szervezeted mennyire"edzett"mennyire vagy megalapozva..ha zsírégető(alapozó) tartományban tekersz végig akkor is fog ürülni a ch raktárod.
    tudom.ez tény.hátmégha picit felette..persze az is igaz hogy kalóriát éget mert nekem ha volt gyúrás és kerékpározás is akkor jobban fogytam ez is tény.
    (arról nem beszélve hogy egy edzett bringásnak aki teker évente tizenezreket és rendesen alapozik,stb,annak a pulzus zónái jóval másutt vannak,de ez még emberenként is eltér legjobb a diagnosztika)

    a testépitésre a kalkulátoro nagyrésze kb 400-600-800 kalória elégetést mondanak,itt se mind zsírból hisz egy össszetett gyakorlatnál azért ugyancsak felmegy a pulzus rendesen..
    gondolj csak arra amikor lihegsz veszed szaporán a levegőt,az már rég nem zsírégető tartomány.
    viszont itt van utánégető hatás,edés után 1-2 napig megnő az alapanyagcsere ami azért eléggé jótékony.

    a lábad fog vastagodni ez hétszentség.főleg ha emelkedőkre is rámész rendesen.de nem úgy fog erősődni,hisz más izomrostokat használsz.

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák