Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Woodslave #145158 üzenetére

    Engem a gyógytornász már azért is lebasz, hogy ha csak simán fekvésből felülök. Oldalra kell fordulni és úgy felállni, mert az nem terheli a gerincet. Azt mondta, hogy a hagyományos has edzést kb. felejtsem is el. Lehet ő nem olvasta a Pump'n'Flex '87 szeptemberi számában a téglahasról írott cikket ;]
    Esetleg a függeszkedésből lábemelés maradhat, de hasprések meg felülések kizárva. És inkább azt csináljam amit ő mutogat. Ami amúgy sokkal statikusabb gyakorlatokból áll.

    Amúgy elsőre nem tűnik gáznak, de kurva megerőltető. Lehet az sem segített, hogy az elején megjegyeztem, hogy nem lesz ez nehéz, amúgy is gyúrok ;]
    Azóta szénné szopat a a fiatal gyógytornász csaj. Már remegő térdekkel megyek a következő alkalomra és a reggeli imámban fohászkodok, hogy legyen már vége :D
    Szerencsére már csak egy alkalom lesz jövő héten és feloldozást kapok. Nem volt még ilyen kapcsolatom nővel, hogy orál szexelünk és az én számban van a f@sz ;]

    (#145161) aelod
    Hát ja. Mi vagyok én, calisthenics-es? ;] A hasam enélkül is jól nézett ki nyáron, nagy súllyal tudtam csinálni a felhúzást is, nem gondolom, hogy nem lennének elég erősek a törzsmerevítőim. De az állóképesség más kérdés. Fekvőtámaszozni sem tudok sokat, mert hamar bedurran a vállam. De attól még erős vagyok melll-váll gyakorlatokban is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák