Új hozzászólás Aktív témák

  • legiaap

    nagyúr

    Sziasztok.

    Pár napja elkezdtem járni kondiban, mivel ahol dolgozok ingyen használhatom.
    Kicsit szegényes a terem.
    A következők vannak benne:
    Cybex Bravo
    Cybex 750T futógép
    Cybex Arc Trainer
    Meg valami Cybex bicaj
    Plusz még sima egykezes súlyzók is vannak dögivel.
    Eddig szer nélkül csináltam a kondit. Minden nap meló után egy órát edzek kb.
    Ebből fél órát futok, ahol kb. 300 kalóriát égetek el
    Nyújtás, majd utána a Cybex Bravo-t használom a maradék fél órában. 175 cm magas vagyok és olyan 65-68 kiló közt mozgok, tehát elég vézna vagyok.
    Hízni tudok, de nagyon lassan, mivel fizikai munkát végzek. (szoktam nehéz dolgokat mozgatni és sokat gyalogolok) Ezért is gondoltam kéne szednem valami kiegészítőt.
    Célom, hogy kb. 75 kilóra hízzak és azt tartsam és persze azért is járok kondiba, hogy izom formájában jöjjön fel rám. Szóval én csak úgy gondoltam addig szednék kiegészítőt, míg el nem érem a súlyt és utána csak azért járnék kondiba, hogy kordában tartsam az izmot.
    Olvastam, hogy abba a csoportba tartozok, akik nehezen fejlődnek és itt ajánlott olyan tömegnövelőt szedni, aminek magas a szénhidrát tartalma. És szintén olvastam, hogy a táplálkozásra, pihenésre is oda kell figyelni nagyon.
    De azért lenne pár kérdés, amire biztos tudtok korrekt választ adni.
    1. Szóval milyen tömegnövelőt is ajánlanátok?
    Nem ismerem még mi számít megbízható minőségi cuccnak.
    2. A fentebb megemlített gépek is alkalmasak arra, hogy minden izomcsoportom meg tudjam mozgatni?
    Ha lehet nem mennék nagyobb kondiba, mikor ez ingyen van.
    3. Ha egy héten, napi 5 x 1 órát edzek az elegendő?
    4. Sajna a táplálkozással vannak gondjaim. Korán kelek, ezért reggeli elég sokszor kimarad, meg sosincs étvágyam reggel. Másrészt ebédelni szendvicset szoktam, néha főtt kaját, de az ritka. Inkább olyan 17:00-20:00 közt szoktam normális kaját enni, mikor haza érek és összeütök valamit. Az esetek többségében sovány húst, krumplit és rizst eszek, ami pont jól jön ugye, csak mint említettem a baj, hogy általában csak napi egyszer van időm rá. Ez nagy problémát jelent, ha ezen nem tudok változtatni?

    Válaszokat előre is köszönöm.

    How are U today? Just kidding...I don't care!

Új hozzászólás Aktív témák