Új hozzászólás Aktív témák

  • Pocee

    senior tag

    válasz aelod #136179 üzenetére

    mert van egy csomó összetett kérdésem amire nem tudok komplex rákeresni,1,2 ha felteszem a kérdésem és nekem válaszolnak egyrészt jobban megerősít,mint egy cikk,amit megírhatott bárki(vagy értett hozzá vagy összeollózgatta inne-onnan),ha megnézem a fórumban ki,hogy műveli ezt a sportot el tudom dönteni,hogy számomra hiteles e az info.Tudom,hogy rengeteget kell a témában olvasni,ezzel nincs is semmi baj,nem olyanra gondoltam,hogy mit egyek hányszor.A ph nekem nagyon szimpatikus tájékozódási felület,számomra ez a legnormálisabb fórum ami létezik,sehol máshol nem vagyok jelen,ezért ha már van egy ilyen topic gondoltam kérdezhetek bátran,mondjuk még kérdést nagyon nem is tettem fel :DDD ,de láttam pár reakciót :U
    Visszakérdezhetek(bár nem vitatom a miértjét),hogy nagyon sok chatfelület létezik ezen a techfórumon kívül,akkor miért itt chatelgetsz?

    On:látszólag sorra dőlnek meg a dogmák,egy kezdő/amatőr csak kapkodja a fejét,hogy,most akkor mi a jó,elhiszem,hogy ha valaki profi szinten űzi a testépítést akkor el tudja dönteni,hogy bullshit az adott újítás/hír vagy nem.
    Szóval akkor már felteszem a kérdést:
    Mi a tapasztalat a hajnali/korai edzésekkel,csinálja e valaki közületek vagy aki csak tudja a nap más szakában oldja meg MERT!Miért?
    Sajna sokszor a délutáni edzések nem jönnek össze a rugalmatlan életvitel miatt,reggel 4-5 órás kezdéssel viszont mindig tudnék edzeni,vagy este 21után,nem a klasszikus testépítésről van szó,inkább sajáttestsúlyos plusz súllyal kiegészítve,ha ez számít a javaslat meghozásakor.
    És köszönöm előre is!

    Mr.Brightside

Új hozzászólás Aktív témák