Új hozzászólás Aktív témák

  • Angel2014

    addikt

    válasz bigmasterg #113212 üzenetére

    Hátra még padon szoktam evezni nonstopp egykezessel de ma kihagytam és fel is szoktam húzni is ...hogy érted az intenzitást kevés az ismétlésszám? vagy a 20-30 mp pihenő?

    Én azon az elven vagyok egy izomcsoport egy héten de azt minden szögből megmozgatom ...a tegnapi sanyira is kitértem rá...

    1 a vértudulás sokat számít ezért nem értettem sanyit is mi értelme van annak ha nyakból nyom , oda tudul a vér és elmegy evezni és oda is el kezd todulni és így ingázik a testben...akkor szerintem nem lesz jó a fejlődés..

    azonos csoportokat edzenek ahol a vértodolás is azonos pl mell hát , vagy mell bicepsz de azt sem szettben edzeném...

    2 a hátizomnak legalább 5- 6 része van, alsó, középső ,szélső , lapockaforgató, gerinc melett , deréktól felágazó ami a gerinc melett van stb...azért edzek így ezeket mind megmozgassam...pl ha csak eveznék vagy csigán húznék le hol maradna a többi....?

    Sanyi evezett csigán tegnap... a lapocka forgatóját megmozgatta? szerintem nem mert az evezés a hát középső részére jó....

    [ Szerkesztve ]

    Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Új hozzászólás Aktív témák