Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    válasz Woodslave #99784 üzenetére

    Baszki, úgy néz ki igazad lesz, ez teniszkönyöknek tűnik, utánaolvastam. Azt hittem az valami könyökprobléma, mondom, nekem meg az alkarom fáj, szal az biztos nem az. Aztán megtudtam, hogy de, sőt valszeg az is. A könyököm egyetlen része sem fáj nyomásra, de minden más tünet egyezik. Eleve az edzés miatt is kialakulhat, de ha figyelembe veszem, hogy napi 14-17 órát egerezek jobb kézzel, attól simán önmagában is kialakulhat a csonthártyagyulladás. Fakk. Nálad mi használt? A pihentetésen kívül. :) Merthogy se a munkát se a nagy súlyos edzést nem szeretném nagyon hanyagolni. Beszéltem nagybátyámmal, aki faterhez hasonlóan sportorvos, csak ő a felsőtesthez is ért faterrel ellentétben, ő azt javasolta, hogy pihentessem pár hetet, és változtassak az edzésen és az egéren, ugyanakkor, ha nem szeretném, akkor azt javasolja, hogy használjak teniszkönyök pántot, vannak teniszező páciensei, akiknél teljesen megszüntette a tüneteket.
    Egy ilyen könyökpánt jó lehet edzésre? Teniszkönyök rögzítő Mondjuk a méret kicsit csücskös, mert 38 felett van picivel az alkarom.

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák