Új hozzászólás Aktív témák

  • Radnix

    senior tag

    válasz Dani82 #83486 üzenetére

    Kinderbueno ide vagy oda, a kalória az kalória marad, energia felhasználás-bevitel minuszos az a lényeg :)
    Kitartást ehhez a ketogén dologhoz, ha már eddig ilyen szépen csináltad, kár lenne abbahagyni, adj még neki pár hetet! :K

    (#83491) syl5: 181 cm, derék most 80-79 körül, kifújva a levegőt 76-77, de az csalás úgyis :DDD kar meg 39,5-40 attól függ milyen lábbal keltem fel, és hol mérem :)) a többit lusta vagyok mérni illetve nem tudom hol kellene ezért frusztrál, hogy minden mérésnél mást kapok :U sovány-kevésizmos strandforma nem feszítős
    Szóval ennyit tudok naturban, iifym-mel, de nem baj, mert a hozzá nem értő csajoknak már ez is izmos ;] :DDD

    (#83502) Ijk: Engem érdekelne, szóval oszd meg velünk, makrók, kcal, kajaválasztások stb, meg hogy haladsz vele! :K

    más: most hogy kb 4 hónapja újra kezdtem a kajálásra odafigyelést, nagyon motivált vagyok, nem hagyok ki edzést, odafigyelek, hétről hétre igyekszem fejlődni, előtte már gondolkoztam, hogy mi lenne ha abbahagynám az egészet... szóval vannak hullámvölgyek, de amikor marhára belefásultok, kezdjetek el valami új dolgot, vagy szálkásítást, tömegelést stb, lehet nálatok is segít, ha motivációhiányban szenvedtek :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák