Új hozzászólás Aktív témák

  • gghrtz

    őstag

    Én szívem szerint két törölközőt is vinnék (egy edzésre, egy fürdésre), meg használok övet a hátazáshoz (derékproblémák), van gurtnim is, de azt arra használtam, hogy megtanuljak hátazni ("kikapcsolni" a kart), kesztyű is jó lenne, de nekem kényelmetlen, meg lesz csuklószorítóm, mert volt már a jobb csuklómban ínhüvelygyulladásom. :( Cipő alap, fürdés alap, még váltó alsógatyát is viszek (na nem azért, mert beszarok az erőlködéstől, hanem mert szétizzadom, és nem kellemes visszavenni fürdés után). Unokatesóm valami fertőtlenítőt tol a lábára fürdés után papucs helyett, lehet én is beszerzek majd egyet. Kézfertőtlenítőm is van (busz). Az a baj, hogy vidékről járok, és amikor viszem a sulis+edzős cuccokat, az igencsak szar tud lenni. (derék problémákkal meg túlsúllyal nagy élmény cipelni egész nap az edzős cuccot+füzet+kaja+kislaptop)
    A teremtulajjal most akarjuk lezsírozni, hogy kapjunk fix szekrényt, mert van dögivel (kb. annyi szekrény van, hogy egész nap nem járnak annyian, de lehet a héten se), de a tulajnak nem igazán fűlik hozzá a foga.

Új hozzászólás Aktív témák