Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz rwin5 #43397 üzenetére

    Én amikor abbahagytam a röpit, szarul kajáltam (most már legalább csak félig szar), meg piáltam, cigiztem, züllöttem, akkor csak elhíztam a francba, 120 kiló voltam akkor. Igaz, most is 115 vagyok, csak most 15-ös tstzsírral, nem 25-össel, mint akkor. Mindenesetre én ha leállok a sporttal meg a rendes kajával, akkor hízok, nem fogyok. Persze ez genetika, nekem endo-mezo alkatom van, könnyen zsírosodok.

    (#43399) stickrs
    Hát nem tudom én mikor voltam 50 kiló. Valamikor még alsó tagozatban. Igazándiból én olyan 15 évesen értem el a max magasságom, akkor már 195 voltam. Akkor lehettem olyan 92-93 kiló, izom alig volt rajtam, de cserébe jó puha voltam. :D

    (#43400) Drizzt
    Nem feltétlenül kell tápkieg, meg lehet oldani anélkül is. Asszem a tesztoszteronon volt róla egy cikk, meg lehet csinálni, csak drága úgy kajálni és körülményes. Azért lényegesen egyszerűbb ledönteni egy shake-et, mint mindenhova kajával szaladgálni úgy, ahogy azt ők írták.

    (#43405) MMA87
    Testzsír sokat számít. Én 115 kilósan se nézek ki izmosnak, de ha a jelenlegi izomtömeggel számolva bemennék 10 alá, mindjárt más lenne az optika. Hegyomlás nem lennék még akkor se, de térdgatyás buzi még lehetne belőlem. Esetleg mehetnék még feszengeni Siófokra is nyáron. :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák