Új hozzászólás Aktív témák

  • _NCT

    őstag

    válasz God Vazzeg #43338 üzenetére

    Most ezt vagy iróniából írtad, vagy neked minden használ (akkor rohadjon le a befőtted, az összes!!!44!négy!%)

    Ugyanis én úgy tudom, hogy folyamatos szedés mellett kb 1-1.5 hét után tolja ki a savasodást, tehát inkább állóképességi sportoknál van értelme (esetemben box).

    BCAA meg meglátjuk. Tömegelés mellett is van értelme, szintén box mellé, hogy ne essen le az izom, továbbá hátha segít a regenerálódásban.

    Musclepharm assault nálam tán 2x-3x ütött a 2 hónap alatt, annyiért kicsit drága mulattság. Amúgy is most hagyom a f@szba a stimulánsokat, tehát koffein szintén nem játszik.

    Próbáltam Pow3rd, Pow3rd2.0-t és Hot Blood-ot, ezek a súlyzós edzésem megnyomták, de volt hogy szétszakadt a fejem utána, úgy feltolta a vérnyomásom, illetve remegtem edzés közben...Sz@r érzés volt.

    Attack!-től hányingerem volt.... Aztán Assault, itt kb 1x-2x éreztem valamit, de inkább csak szakadt rólam a víz és dekoncentrált voltam edzésen.

    Szóval számomra a pörgetők nem hoztak sokat....Amúgy sem biztos hogy a szívnek jót tesz egy koffeinnel felnyomott pörgető küzdösport előtt, ahol végig rohangálunk, meg hajtunk.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák