Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz freaghill #42049 üzenetére

    A paraszterőről annyit, hogy fater beszámolója szerint a "mellre vétel és nyomás" gyakorlatban 55kg-ot ért el, amikor edzett és fiatal volt és hogy akkor micsoda nehéz dolgok voltak, és az én edzésmódszereim az övéihez képest piskóta...

    Na akkor teszteljünk egyet alapon, kipróbáltam a gyakorlatot amit sose csináltam még, 20kg majd 40kg is egész könnyen felment. Súlyban nem mentem tovább, mert szeretném ha a karom/hátam később is használható lenne, de az biztos hogy ha kezdettől fogva csinálom ezt is, akkor már ma 60-80kg is biztonságosan menne sztem. Úgyhogy a paraszterő az parasztvakítás inkább ;]

    Helyette sokkal lényegesebb az állóképesség és ez az ami a gyúrás során ha mind több izom jön, úgy az állóképesség csökken. Ezért kell/ene állóképesség tréningeket is nyomni, sokan nem nyomnak és persze hogy meghalnak ha egy monoton ismétlődő munkát kellene csinálni.

    Én szerencsésnek mondhatom magam, mert mindig volt és van is fizikai munkám, így a gyúrás nem vett vissza a staminából, de erőt annál inkább adott és sok hasznát is veszem.

    IDEAZON Zboard MERC gaming billentyűzetet keresek.

Új hozzászólás Aktív témák