Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz spammer #3818 üzenetére

    Mert felismertem, hogy nálam ez egy önbecsapás, illetve kompenzálás volt. Enyhe pszichológiai betegségnek is nevezhetjük, de az is igaz, h ehhez kellettek a szüleim, nem én szoktattam rá magam alapból. Ez a legyünk jók, ne együnk állatokat, ne bántsunk senkit dolog volt gyerekkoromban szüleimnél a meghatározó ideológia a liberalizmussal karöltve, olyan poszthippiség, HAIR, '89 utáni hit a liberális demokráciában, stb. Én meg ezt valahogy "meghallottam", illetve túlzásba is vittem. Volt pl. olyan időszakom, hogy a legyet sem ütöttem le légycsapóval, de kézzel sem, merhogy az is él. :) Meg úgy általánosságban is túlságosan is törekedtem a békességre, nyugira -ami nem baj, sőt jó dolog sztem, de a túlzásai már károsak és betegesek. Nem is tartottak a nők valami férfias férfinak. :N Mióta van húsevés, sokkal egészségesebb, sokkal természetesebb lettem belül is; már megtaláltam, kialakítottam a másik, erőszakosabb, rámenősebb, "férfiasabb" oldalam is, amit addig elfojtottam. Azóta nem szeretem a vegákat. :DDD :))

Új hozzászólás Aktív témák