Új hozzászólás Aktív témák

  • Sotho

    őstag

    Törpebunkók figyelem! ;] Aki még nem múlt el 22 éves az ne nyomjon se tesztót se tesztófokozót mert búcsút inthet pár centinek a magasságából (magas tesztószint hatására teljesen leáll a növekedési fázis, hogy az meddíg tart az egyénenként változó) én magamon tapasztaltam hogy kb 22-23 éves koromig minimálisan is de nőttem, mondjuk 19-22 ig 1 cm. de 18-22 ig bőven több is lehet, na a tesztókúra ezt keresztbevágja.

    Mocsár Pityu! ;] Megmondom a tuti receptet neked: 1 banán 3-4 db eper, 3 mérő(minimum 60g) natúr tejsavó koncentrátum, 1-1.5 dl tej (vagy víz) 13g kristálycukor ez utóbbi csak hogy jó édes legyen ízlés szerint, vagy szőlőcukkrt de 13 grammnál ne legyen több!
    Ezt este összeturmixolod kb fél liter-6 deci lesz lezárod légmentesen hogy ne barnuljon rohadjon be és a hűtőbe teszed, hajnalban 4!!!44négykor felkelsz kimész pisálni csukott szemmel megiszod a turmixot , öblítesz rá kis vízzel hogy később ne olyan szájszagod legyen mint egy rossz buzinak, és visszafekszel alukálni. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák