Új hozzászólás Aktív témák

  • spammer

    veterán

    válasz _NCT #18708 üzenetére

    Részben igazad van, nyilván ki lehetne dobálni az EV-ból a gyökér kérdéseket, és az egyik ok, amiért megvannak, az az, hogy szórakoztatóak (ami = reklám). A másik ok meg az lenne, hogy példát mutasson, hogy "ilyeneket ne is kérdezzetek". De kérdeznek, akkor is, mert sokan baxnak az egészre, nem olvasnak, lusták, és az az első, hogy kérdeznek, pedig az alapokra ott a válasz leírva, és nem csak ott, ezer helyen. Ez téged nem baxna fel? Dehogynem :) Egyébként szokott válaszolni normális kérdésekre normálisan, de ha olvasod, akkor láthatod te is. De egyébként is, így megy ez már hosszú évek óta...

    Én sem szeretem a bunkó embereket és akármilyen hihetetlen, én sem értek vele egyet mindenben (bár már ezt is sokszor leírtam). De el kell különíteni a dolgokat: mert az, hogy az EV-ban még elküld a halál faxára olyanokat, akik szarnak bele a dolgokba, még nem biztos hogy azt jelenti, hogy egyébként is egy bunkó tapló. Legalábbis a nézetei és gondolatai alapján egyáltalán nem tűnik annak, meglepően sokan egyetértenének vele sok dologban olyanok is, akik egyébként csípőből fikázzák :)

    A világ nem fekete vagy fehér, így a bunni sem. :)

    [ Szerkesztve ]

    „A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

Új hozzászólás Aktív témák