Új hozzászólás Aktív témák

  • D1Rect

    félisten

    válasz aelod #170665 üzenetére

    "lefogyjon vagy jobb formába kerüljön azzal a módszerrel, hogy kiméri a napi kajáját."
    Legalább 200kg-t fogytam anélkül, hogy mértem volna a kaját.
    A versenyforma teljesen más dolog, ezt ezerszer leírtam, de valamiért folyamatosan ragaszkodsz hozzá, hogy belekeverd a beszélgetésbe.

    "Honnan fogod tudni, hogy (feltételezem, hogy ha mondjuk jól és változatosan táplálkozol) elég e a fehérje amit beviszel, elég e a zsír és ch amit beviszel a célodnak megfelelően?"
    Na honnan?
    Ha megeszel X db L-es tojást, jó eséllyel fejből megmondod, hogy mennyi volt a fehérje.
    Megiszod a turmixot edzés után, ezt is fejből tudod.
    Megeszed az ebédet, ránézésre megmondod benne a hústartalmat => tudod a fehérjét.
    stb.
    Zöldségből bármennyit lehet bármikor, most ki ne találd nekem, hogy a krumpli is zöldség és azt mondtam, hogy éjjel bármennyi sültkrumplit lehet enni.
    A nagy svájci túrát érdemes az edzés környékére időzíteni, de úgyis érzed, hogy mennyi az elég.

    Attól függően, hogy mit követsz, az utolsó étkezést megtolhatod még egy fehérjével, de nincsen semmi, ha nem 2g/tskg csak 1.7g, vagy éppen 2.1.
    Szerintem a többség üresen fel sem tudja használni a 2 grammot, csak elterjedt, mert sokkal könnyebb megjegyezni mint azt, hogy 1.739.

Új hozzászólás Aktív témák