Új hozzászólás Aktív témák

  • benfolds

    őstag

    válasz stratova #164329 üzenetére

    ritkán vagyok teljesen pihent, de attól még általában tudok edzeni, úgy néz ki, hogy kivéve a nehéz lábgyakorlatokat. a stresszt nem úgy értettem, hogy félek nekiállni edzeni, bár ezek után már...de ez önmagában nem stressz. a stressz edzés alatt keletkezik a megterheléstől. emlékszem még az ősidőkben, amikor először nekiálltam teremben edzeni, volt egy idősebb, tapasztalt ember, aki ellátott pár jó tanáccsal. edzés után mondta, hogy menjek haza, pihenjek egy órát, mert most stressz érte a szervezetemet, amire rá kell pihennem egy picit, és utána egyek. ez a stressz szó megmaradt bennem, mert nem értettem, hogy mi a stressz az edzésben. aztán most, hogy másodszor is nekirugaszkodtam a gyúrásnak és kétszer-háromszor túledzettem magamat, már kezdtem érteni, hogy mi benne a stressz. most, hogy a guggolás ilyen szenvedés, így meg végképp megértettem. valószínek tartom, hogy nem tud bárki, bármikor lenyomni 6x12 guggolást meg 6x12 kitörést a 0-ról. én most azok közé tartoztam, akiknek ez nem megy. jó, nem 0-ról, mert ez volt a második guggolásom.
    az a vicc, hogy azt hittem a sok biciklizés miatt, hogy nekem majd a láb megy könnyebben. elég nagyot tévedtem.

    a pulzusom úgy volt magas, hogy már órák óta abbahagytam az edzést és ültem egy helyben. (de pontosabban fel-alá mászkáltam, olyan nyugtalan voltam). amikor visszaállt normálra a pulzusom, akkor vettem észre a pulzusszinkron fülzúgást. más az, amikor tekersz, pörgeted magadat és a "torkodban dobog a szíved." de egyébként mára elmúlt szerencsére. a fejfájásból is már csak "utófájások" vannak.

Új hozzászólás Aktív témák