Új hozzászólás Aktív témák

  • atee_13

    őstag

    Üdv!

    Pár éve edzek otthon. Mielőtt erre a topikra bukkantam, a shopbuilderről szereztem az infóimat. Látom, hogy itt annyira nincs meggyőződve a közösség, hogy a builder tudjáaa "tutit".

    Szeretnék megérni a tapasztaltakat, hogy a hibákat amiket elkövetek (tuti lesz :D ) mondják már meg és amennyiben tudnak rá megoldással is segítsenek.

    Hétfő-szerda-péntek:

    8g bcaa+10g glutamin

    3*20 guggolás (asszonnyal a nyakamban 50kg) közte 30mp pihenő,
    1 p pihi,
    felülések több formában 2 féle gyakorlat 30/30 majd 30 mp V "tarás" -nem tudom a nevét, háton kéz láb feltartva V alakban.
    1 perc szünet,
    3*20 spiderman fekvő 30 mp szünet,
    1p pihi
    3*20 fekvő felrakott lábbal 30mp pihi
    1p pihi
    3*20 Hindu fekvő 30mp pihi.
    // minden fekvő fekvőtámaszbakkal
    3*11 francia rúd 40kg

    turmix: 20g szőlőcukor+10g creatin+25 g 100% Whey Protein Professional +65g Mass Gainer (protein buzz)

    kaja:

    Reggeli 80g zab+20g kókusz+5g chiamag+30g Whey Protein Professional+1 banán víz és botmixer :DD +vita day (p. buzz)

    ebéd 2x nyersen 150 g csirke (kis oliva kis fűszer sűtőben sütve) 75g pufirizs.

    vacsi 5 tojás -2 sárgája -> rántotta +4 szelet pufirizs

    Lefekvés előtt 30g casein +5g glutamin
    Mega Daily One Plus+Calcium-Magnesium+omega3+1000mg c

    kedd-csütörtök-szombat: 45 perc aerob helyben magastérd+kézemelés 1 kg os súlyukkal pulzus kb 88 végig (mi band szerint)

    hétvégi kaja hal (150 g füstölt makréla) +60 g bulgur, vagy marha 10% os zsírral, csirke mikor mi akciós.

    Vasárnap totál pihi.

    Ráfordított összegben nem nagyon szeretnék már sokat költeni és időben is ez a napi kb bemelegítéssel 1 óra még belefér kicsit több is működhet, de sokkal több már nem hiszem, hogy beleférne. Nem akarok "hegyomlás" lenni csak érdeklődnék, hogy min lehetne még itt csiszolni, hogy a leghasznosabban legyen elköltve a pénz és az idő.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák