Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz Ļantos #146489 üzenetére

    Frissként nem értem miért kell leszólni más, inkább ösztönözni kéne egymást a fejlődésre :)

    Ö rá emlékszem ö a csepeli, akit mindig fikáztatok. Szerintem ahhoz képest régen hogy nézett ki igen is figyelemre méltó a fejlődése :)
    De nem is ezért írtam ide, nem akarok más vitájába belekeveredni.

    Szóval edzegettek mondhatni, és izom mérettől függetlenül nincs bennem olyan erő mint amit szeretnék.
    Most 25 éves vagyok és gyengébb vagyok mint 16 évesen, hiába mozgatok meg sokkal nagyobb súlyokat.

    Még 15-16 évesen jártam kondiba+ erőnlét fokozó tesi óráim voltak a suliba. És az osztályból mindenkit leraktam szkanderba ami mondhatni igazán jó érzés volt. + Én akkor voltam 15 éves, és nem egy végzős srácot leraktam akik 20 év körüliek voltam. 34 karom volt csak és 45 kg-val szériáztam akkor kondiba mellre.
    Bicepszre 2 db 13 kg-sal toltam ezekre emlékszem. De erőből nem volt hiány. :D

    Most meg 70 kg-val szériázok mellre + 38-as karom van ami nem rossz. De egy sportos paraszt gyerek lenyom elég könnyen. Régen mikor mondhatni, csúcserőbe voltam ezt a gyereket is lenyomtam és még volt tartalék erő a kezembe 85% erő kellet hozzá.

    Szóval most már nem érdekel a izom jó az így ahogy van, de erőre akarok edzeni végre. Melyik a legjobb módszer erő növelésre ? Milyen gyakorlatok? Hány ismétlés mennyi pihenő?

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák