Új hozzászólás Aktív témák

  • GoTReX

    őstag

    válasz syl5 #121441 üzenetére

    Ja, jutalmazás. De ezt ne úgy értsd mint a kiskegyedben ,hogy elmegyek a Váci utcába és veszek magnak egy 200ezres táskát mert megérdemlem, vagy hogy nem szeretek edzeni magáért az edzésért... Egy jó dolognak tartom,ami ráadásul jót is tesz. A környezetem szerint jól eszek,de magam nem tartom egy jó étvágyú embernek. Csomószor volt még pár hónapja is ,hogy felkeltem reggeli, aztán mentem edzeni ahonnan egyből vissza konyha lefőztem rohanva ,majd munka 10-ig. Állt az ételhordóban a rizs alján a zavaros vízzel, mellé gyorsan lesütött vízízű csirkével, ami pár hét után kifordult a számból. Mivel itt legtöbbünk semmi kémiát nem használ,így nem tudunk felmutatni pár hónap alatt látványos eredményeket,ezért marad a lassú víz partot most elv. A saját tapasztalatom alapján ha például csinálsz magadnak/pároddal egy kiszámolt kókuszzsírral egy csirkepaprikást mellből kiszámolt durumtésztával,vagy egybe csirke sütőben, hetente marha pl tepsi burgonyával ,tojások sokkal jobb étvággyal megy le a mennyiség. Megéri befektetni ezekre erőt és időt. Mondom ez csak saját tapasztalás és vélemény,de olyan eszközöket kell használni ,ami hosszú távon tartható. A háború meg... kúra csúcsán edzeni,vagy pár honap alatt iszonyat mennyiségű húst felpakolni,majd hormonokkal pucolni valóban ad egy olyan tükrös visszajelzést hogy beszarsz ,de ezt sima eszközökkel ugyse fogod megkapni ha napestig csak pároltrizst+brokkesz+mellett eszel ugy hogy még a víz is ki van számolva.Amúgy ez utóbbi hirtelen a szélsőségbe felfogás szokta hozni legtöbb embernél a tele a faszom,bezabálok mert karácsony,szülinap, party , édesfaszom van. Hosszú lett sry....

    [ Szerkesztve ]

    XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

Új hozzászólás Aktív témák