Új hozzászólás Aktív témák

  • Woodslave

    nagyúr

    válasz Angel2014 #121226 üzenetére

    nincs diófánk. De amúgy se szeretem annyira. Nem mondom hogy allergiás vagyok de érzem a nyelvemen a diót (és nem az ízét)

    Mondjuk továbbra se értem mit bűvészkedsz ezzel a ch-zsír dologgal. Kiegyensúlyozott étrenden (nem keto, raw vegan egyéb extrém) ha súlyzózol akkor a logikus lépés hogy a zsírt minimalizálod a ch javára, ugyanis a zsírból lesz a zsír. És a ch-zsírral is kevésbé tudsz bűvészkedni mert a fehérje is magas inzulin kibocsátást okoz... Most direkt nem beszélek ketogén diétáról, ahol 3000 gramm zsírt esznek és mégse zsírosodnak annyira mint amennyire gondolnánk, vagy vegánokról akik 3000 gramm ch-t esznek mégse zsírosodnak annyira mint indokolt lenne...

    és syl5

    nyilván nincsenek nagy illúzióim, hogy 174 cm méteres "magassággal" mit jelen 90 kg naturálban nem annyira fiatalon, ha hiszünk a kalkulátoroknak és 71 kg lehet a zsírmentes testtömegem... Tudom nem ideális ez a fajta tömegelés de mint mondtam akartam hogy látszódjon.

    Természetesen a derekam nőtt a legnagyobbat, azaz kb már lassan csak melegítőben tudok dolgozni járni és mivel nem edzőteremben dolgozok ez annyira nem jó ötlet :D

    Nagyon pontos előtte-utána méréseim nincsenek.

    A múltkori mérés alapján a derék 92. De kicsit csalok, bár nem húzom be, de ráfeszítek a hasizomra és úgy mérem, nem Homer Simson állásban. Elég széles sajnos amúgy is a derekam, szóval diéta végén se nagyon volt 80-nál kisebb.

    Karom 42 kezdője alulról súrolta a 40-et.
    A vádlim nem mérvadó, mert szinte csak most kezdtem edzeni, de kb 37-ről :DDD :o 40 lett.
    A mellkasom is kb 5-6 cm. De erről tényleg nincs konstans mérésem, korábban nem így mértem mint legutóbb. (azaz elöl volt a centi, most lemérte valaki és a hátamnál ez nagyobbnak mutatta 5-6 cm-el)
    Combom kb 4 cm nőtt nem a leghájasabbvastagabb részen hanem kicsit lejjebb 67 cm.

    Mindenki megjegyzi, hogy nagyot nőttem, de arányaiban nem nagy a változás szerintem, azaz magamon qrávra nem veszem észre. Pláne hogy különösen nem tetszik ez a beles forma :U

    Na ennyi nem egy scitec teszt eredmény de ez van ;]

    [ Szerkesztve ]

    "akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

Új hozzászólás Aktív témák