Új hozzászólás Aktív témák

  • Hannibhál

    őstag

    Sziasztok! Új vagyok még errefele, nemrég kezdtem én is edzzegetni fogyás és alakformálás céljából, meg mindig is szerettem ,,nagy" súlyokat emelgetni. Egy hónapja csinálom, fejlődök is, érzem is látom is, de van egy két probléma amiben szeretném a segítségeteket kérni. Az egyik a fogyás rész, ami a legjobban zavar s ehhez kapcsolódoan a kaja rész még a másik. A fogyáshoz annyit, hogy indultam 113 ról (180centihez, eléggé pocakos vagyok) mentem le 111,3ra ez idő alatt. Eddig szép és jó, de ezen a héten eme érték körül ingadozok, sőt mintha picit feljebb menne(reggel és este mérem magam, kettő átlagát veszem), s azt szeretném megkérdezni, hogy ez normális vagy nem? a kaja az inkább kevesebb lett, mert számolom, van jó kis konyhai mérlegem, amin kimérem s számon tartom a kalóriát, szénhidrátot, fehérjét, zsírt. Ehhez kapcsolódóan lenne a másik kérdésem, hogy azt néztem nekem ,,szálkásítás" és/vagy ,,diétás" beállítás kéne. Én az intenetről szedett infók alapján belőttem magamnak mennyiségeket csak nem tudom mennyire jók...
    kalória: 2100
    szénh: 200g
    fehérje: 180g
    zsír: 80g max

    A hetem úgy néz ki, amit most ezen a héten végeztem már, hogy hétfő, szerda, péntek futás 3km, kedd csütörtök súlyzós edzés, elég keményen, s ezeken a napokon egyórás teremfoci

    Van olyan elképzelésem, hogy az izmom kezdett el ,,nőni" de nem tudom, hogy ez mennyire reális. Látszólag nőnek, mert a karom nagyobb része most már izom mint zsír, a vádlim is teljesen zsírmentes, a combomon is egyre kevesebb, meg talán de ez elég gyenge talán a hasamból is ment le. Szóval nem tudom, örömmel fogadok bármely tanácsot ami előbbre visz, mert szép dolog az edzés meg a mozgás de ha nem jól csinálom akk sz...rt se ér. Köszi előre is!

    Gépelés nem az erősségemasdsdk

Új hozzászólás Aktív témák