Új hozzászólás Aktív témák

  • Boci_83

    őstag

    Sziasztok!

    Régen nagy olvasója voltam a topicnak, időnként írtam is, viszont az elmúlt pár évben az edzés munka miatt teljesen elmaradt. Párszor volt próbálkozás edzésre de nem ment 12 óra aktiv meló mellett.
    Most azonban lehetősségem lesz talán változtatni dolgokon, és edzés újra bejöhet a képbe.

    A táplálkozással kapcsolatos dolgok még megannak, edzésterv is a fejemben van, viszont ami teljesen fekete folt, az a táplálék kiegészítők...

    Amiket pár éve lehetett kapni kiegészítőket, szinte eltüntek, új nevet kaptak, vagy más a csomagolása így nekem az is idegen, az újak meg számomra nem ismertek.

    Jó ár/értékű tejsavó fehérjét keresek, Mi most az ajánlott termék? Emlékszem régebbről laboros mérések is voltak... :))

    Futás is a tervekben van, így 98 kg-ról lediétáztam 93-ra, hogy könnyebb legyen a mozgás, illetve túl vagyok egy lágyéksérv műtéten, ez további 3 kg-tól szabadított meg. Jelen pillanatban 90 Kg vagyok 190 magas.

    Amire szükségem lesz még, az valami kiegészítő amitől az izomlázam mielőbb szűnik. Sajnos nagyon izomlázas vagyok, tudom ez a savasság miatt van. Kerülöm a szénsavas termékeket, illetve lúgosítok szódabikarbónával...

    **********

Új hozzászólás Aktív témák